Xiaomi

Xiaomi przytrafiło się coś, co nie zdarza się w naszym serwisie telefonów i komputerów CJService. Długo wyczekiwany przez fanów marki (#xiaomilepsze) model Xiaomi 12 nie zadebiutuje w wskazywanym przez wielu terminie. Xiaomi zalicza duże opóźnienie. Tak, dokładnie jak napisaliśmy duże opóźnienie, a do tego bez Xiaomi Redmi czy Xiaomi Mi.

Czy to odejście od skomplikowanych nazw chińskiego producenta?

Koniec z Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G czy Xiaomi Mi 9T Pro?

Tego jeszcze nie wiemy.

Wiemy za to, że jeśli posiadasz telefon marki Xiaomi i potrzebujesz serwisu telefonu w Rybniku, Wodzisławiu Śląskim lub Żorach, niezależnie od modelu Xiaomi Redmi czy Xiaomi Mi. Swój telefon naprawisz w naszym mobilnym serwisie smartfonów i komputerów CJService. Serwis twojego Xiaomi jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy lub wybierasz jeden z naszych numerów.

Rozbity tył w twoim Xiaomi Redmi? Potrzebujesz nowej klapki baterii Xiaomi, a może potrzebna jest nowa bateria do Xiaomi?

Twój telefon zaliczył upadek, potrzebna wymiana wyświetlacza Xiaomi?

Twój telefon się nie uruchamia?

Zablokowałeś swój telefon Xiaomi? Odblokowanie konta Xiaomi jest niemożliwe, a może zapomniałeś wzoru blokady?

Pomożemy odblokować konto Xiaomi, pomożemy odblokować twój telefon!

Oryginalny wyświetlacz Xiaomi?

Tak!

Oryginalna bateria Xiaomi?

Tak!

Płyta główna do Xiaomi?

Tak!

3x TAK!

CJService serwis telefonów i komputerów zadbał o użytkowników marki Xiaomi i posiada oryginalne części do twojego smartfonu. Możemy też na twoją prośbę znaleźć wysokiej klasy zamienniki.

A może to my odwiedzimy Ciebie?

Formularz wyceny zlecenia

Chcemy zorientować się z jakim sprzętem mamy do czynienia, dlatego prosimy o wszelkie niezbędne informacje na jego temat, które mogą okazać się dla nas pomocne.
Tutaj prosimy Cię o opisanie szczegółów zlecenia. Możesz wybrać jedno z najczęściej wybieranych przez klientów lub też opisać nam własne zlecenie lub problem z urządzeniem. Dokładny opis pozwoli nam precyzyjnie ustalić wycenę oraz czas realizacji zlecenia.
Jeżeli chcesz, możesz już teraz określić kiedy i skąd mielibyśmy odebrać Twój sprzęt. Następnie my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, lub w ostateczności zaproponujemy inny.
O wycenie poinformujemy Cię kontaktując się na podane poniżej dane. Wtedy również potwierdzimy ostateczny termin wykonania usługi oraz określimy przewidywany czas jej realizacji.