Samsung

Prawdopodobnie najczęściej wybieraną marką telefonów i tabletów w Polsce jest Samsung. Dlatego bardzo często mamy przyjemność serwisowania tych sprzętów. Marka Samsung wyróżnia się przede wszystkim jakością swoich wyświetlaczy, które najczęściej wykonane są w technologii AMOLED*.

Twój Samsung zaliczył upadek?

Potrzebna wymiana wyświetlacza w Samsungu?

Może masz szczęście i jest pęknięta szyba wyświetlacza?

Samsung się nie włącza?

Problem z ładowaniem Samsunga?

W każdej z tych sytuacji znajdziesz pomoc w mobilnym serwisie smartfonów i komputerów CJService.

Wypełnij formularz lub wybierz jeden z numerów telefonu

Szukasz serwisu Samsunga w Rybniku? A może potrzebna jest wymiana wyświetlacza w Wodzisławiu Śląskim lub Żorach?

Najczęściej wymieniamy wyświetlacz, ale jako jeden z niewielu serwisów możemy zaproponować też wymianę samej szyby wyświetlacza, co znacząco obniża koszt usługi.

Wymiana pękniętej szyby w telefonach marki Samsung najczęściej wykonywana jest w modelach flagowych serii S. W przypadku wymiany wyświetlacza montujemy produkt oryginalny firmy Samsung, który gwarantuje jakość wartą twojego telefonu.

Twój Samsung ma problem z baterią?

Marka Samsung dba o swoich klientów i właściwie do każdego modelu telefonu znajdziemy dla Ciebie oryginalną baterie. Niezależnie czy mówimy o serii S (np. Samsung S8, Samsung S10, itp.) czy o serii A (np. A5 2017, A40, A50), a może o modelach serii J (np. J3, J5, J6+) czy nawet wcześniejszych modelach. Wymiana baterii w Samsungu to szybka usługa z naszej strony, prawdopodobnie sprzęt oddamy Ci tego samego dnia, a na czas wykonania serwisu telefon zastępczy marki Samsung jest do twojej dyspozycji!

*AMOLED – Wyświetlacz AMOLED jest bardzo cienki i oferuje świetną jakość obrazu bez przymusu podświetlenia. To ulepszona wersja diod OLED. Ekrany wykonane w tej technologii posiadają szeroki kąt widzenia oraz doskonale odzwierciedlają kolory w szczególności czerń. Czerń w tej technologii to nic innego jak wygaszone piksele. Wśród wielu zalet należy zwrócić uwagę na oszczędność energii w naszych smartfonach oraz komfort korzystania niezależnie od światła padającego na ekran urządzenia. Wyświetlacze AMOLED mają największą grupę zwolenników i są powszechnie uważne za najlepsze, niestety za opisaną jakość musimy zapłacić więcej.

„Samsung A50 się nie ładuje” „Samsung A40 się nie włącza”
to częstsza przyczyna wizyt Samsunga w naszym serwisie.

Twój Samsung nie chce się ładować? Nie szukaj innego serwisu w Rybniku. Mobilny serwis smartfonów i komputerów CJService. Naprawi twój sprzęt, a Ty nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu.

Formularz wyceny zlecenia

Chcemy zorientować się z jakim sprzętem mamy do czynienia, dlatego prosimy o wszelkie niezbędne informacje na jego temat, które mogą okazać się dla nas pomocne.
Tutaj prosimy Cię o opisanie szczegółów zlecenia. Możesz wybrać jedno z najczęściej wybieranych przez klientów lub też opisać nam własne zlecenie lub problem z urządzeniem. Dokładny opis pozwoli nam precyzyjnie ustalić wycenę oraz czas realizacji zlecenia.
Jeżeli chcesz, możesz już teraz określić kiedy i skąd mielibyśmy odebrać Twój sprzęt. Następnie my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, lub w ostateczności zaproponujemy inny.
O wycenie poinformujemy Cię kontaktując się na podane poniżej dane. Wtedy również potwierdzimy ostateczny termin wykonania usługi oraz określimy przewidywany czas jej realizacji.