Rozbity wyświetlacz, pęknięta szybka? Dla CJService to żaden problem.

Czasami są sytuację, gdy nie możemy już nic zrobić. Smartphone upadł i pękła szyba. Dziecko przyniosło tablet z rozbitym wyświetlaczem. Niestety w przypadku telefonów, tabletów czy nawet komputerów wyświetlacz to element najbardziej podatny na usterkę. Na całe szczęście uszkodzenie wyświetlacza, rozbity ekran, czy pęknięta szybka to nie koniec świata.

Ty już masz przewagę znasz CJService, znasz mobilny serwis smartfonów i komputerów w swoim mieście.

Dokładnie tak! Wymiana wyświetlacza Rybnik, pęknięta szybka Żory, serwis Wodzisław Śląski, wszystko to i wiele więcej oferuje CJService.

Koniec wyszukiwania w Google „Wymiana wyświetlacza Samsung”. Już nie musisz zastanawiać się ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Huawei? Może znajdę długo otwarty serwis telefonów w Rybniku?

To już przeszłość.

Wystarczy wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy lub dla tych mniej cierpliwych wybrać jeden z naszych numerów.

Wszyscy proponują Ci naprawę wyświetlacza lub wymianę szybki w telefonie w kilku krokach. W naszym przypadku jest jeden- ten wyżej.

Cały twój wkład to zgłoszenie rozbitego wyświetlacza lub pękniętej szybki czy zepsutego ekranu. Całą resztą zajmujemy się my, to CJService dojedzie do Ciebie, to nasz serwis naprawi twój sprzęt i to my oddamy twój sprzęt w wyznaczonym miejscu.

Większość naszych napraw wykonujemy w krócej niż 48h!

Zbyt wygodnie?

Już wkrótce umożliwimy wam oddanie sprzętu w naszym punkcie stacjonarnym, a wtedy wymianę wyświetlacza zrealizujemy na miejscu w trakcie twoich zakupów czy spotkania z znajomymi.

Formularz wyceny zlecenia

Chcemy zorientować się z jakim sprzętem mamy do czynienia, dlatego prosimy o wszelkie niezbędne informacje na jego temat, które mogą okazać się dla nas pomocne.
Tutaj prosimy Cię o opisanie szczegółów zlecenia. Możesz wybrać jedno z najczęściej wybieranych przez klientów lub też opisać nam własne zlecenie lub problem z urządzeniem. Dokładny opis pozwoli nam precyzyjnie ustalić wycenę oraz czas realizacji zlecenia.
Jeżeli chcesz, możesz już teraz określić kiedy i skąd mielibyśmy odebrać Twój sprzęt. Następnie my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, lub w ostateczności zaproponujemy inny.
O wycenie poinformujemy Cię kontaktując się na podane poniżej dane. Wtedy również potwierdzimy ostateczny termin wykonania usługi oraz określimy przewidywany czas jej realizacji.