Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych jest CJSERVICE (Serwis smartfonów i komputerów CJSERVICE Dawid Chlipała, Ul. Fabryczna 48A 44-251, Rybnik; NIP: 6423226217; REGON: 387272336) . Dane osobowe są przetwarzane na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016  (RODO).
Adres naszej strony internetowej to: http://cjservice.pl/
Szczegółowe informacje o przetwarzanych przez nas danych znajdziesz poniżej.

Pełną treść rozporządzenia RODO znajdziesz pod adresem:https://archiwum.giodo.gov.pl/pl/file/10574

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Formularz zgłoszenia

Dane podane w formularzu kontaktowym przetwarzamy w celu nawiązania z Tobą kontaktu oraz przedstawienia informacji handlowej na temat zgłoszonej przez Ciebie usterki.

Karta przekazania urządzenia

Dane, które podajesz w Karcie Przekazania Urządzenia (dalej KPU) służą do przekazania informacji o postępach w pracy nad Twoim urządzeniem. Dane w KPU służą także potwierdzeniu tożsamości osoby odbierającej sprzęt z serwisu.

Newsletter

Dane te wykorzystujemy do przesyłania informacji handlowych o promocjach i nowościach w ofercie bądź przypomnienia o zbliżających się serwisach. Newsletter wysyłamy zarówno na podany przez Ciebie adres e-mail jak i numer telefonu.

Z kim dzielimy się danymi?

Jeżeli dokonasz zakupu w naszym sklepie na platformie allegro to Twoje dane zostaną przekazane do naszego dostawcy aby ten wysłał do Ciebie zakupiony towar.
Jakie dane przekazujemy? Tylko te konieczne do realizacji dostawy zakupionych towarów czyli Imię, Nazwisko, Adres dostawy oraz numer telefonu.
Naszym dostawcą jest firma AB S.A. z siedzibą w Magnicach, ul.
Europejskiej 4, 55-040 Magnice, NIP: 8951628481, REGON: 931908977

W przypadku korzystania z usług serwisowych nie przekazujemy Twoich danych żadnym osobom trzecim.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Jeśli wypełnisz formularz zgłoszeniowy, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Pozwoli to na szybsze rozpatrzenie gwarancji po serwisowej jak i przyśpieszy proces kolejnych zleceń.

Dane podane w KPU podobnie jak dane w formularzu zgłoszeniowym będą przechowywane przez czas nieokreślony, także w celu szybszej weryfikacji reklamacji.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Prawo dostępu do danych – Zawsze możesz zapytać naszego Administratora Danych Osobowych (dalej ADO) jakie Twoje dane posiadamy i w jakim celu je przetwarzamy
Prawo do sprostowanie danych – jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz żądać od ADO poprawy bądź uzupełnienia.
Prawo do bycia zapomnianym – masz prawo do usunięcia swoich danych z naszego systemu. W tym celu wyślij wiadomości e-mail z prośbą o usunięcie danych osobowych na adres kontakt@cjservice.pl bądź skorzystaj z formularza.
Prawo do ograniczenia przetwarzania danych – okoliczności, w jakich możesz skorzystać z tego prawa wymienione są w art. 18 RODO.
Prawo do przenoszenia danych – na Twoją prośbę, ADO ma obowiązek przekazać Ci komplet zgromadzonych danych na Twój temat w formie, która będzie możliwa do odczytania. Dane te możesz przekazać dowolnemu podmiotowi.

Gdzie przesyłamy dane?

Dane z formularza zgłoszeniowego oraz dane z newslettera są przekazywane na naszą skrzynkę pocztową (Serwis Google) a następnie zapisywane na firmowych magazynach danych.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów:
1. Mailowo na adres kontakt@cjservice.pl
2. Telefonicznie pod numerem +48 735 405 160
3. Poprzez formularz zgłoszeniowy