Czy słaba bateria to już powód do wymiany sprzętu?

Bateria to prawdopodobnie najczęstszy powód zmiany sprzętu, a już na pewno jest to komponent sprzętu elektronicznego o najkrótszej żywotności. Problem z baterią jest dokuczliwy, zauważamy go natychmiast i tak też staramy się reagować. Już tutaj możemy wybrać numer do serwisu smartfonów i komputerów CJService, ale w gronie naszych przyjaciół pojawia się ładowarka, której używamy zdecydowanie zbyt często. Następnie kupujemy powerbank, a później? Później kupujemy nowy sprzęt bo przecież nikt nie mówi nam o wymianie baterii.

Wymiana baterii w CJService?

Jak to robimy? Szybko! Telefon zastępczy otrzymujesz w cenie naprawy. Telefon odbieramy od Ciebie i oddajemy go jeszcze tego samego dnia. Oryginał czy zamiennik? Wszystkim się zajmiemy. Wymień swoją baterie w telefonie, laptopie, smartphonie.

Wątpliwości?

Wymiana baterii? Oczywiście, że tak. Skoro wymiana baterii jest możliwa w laptopie? Dlaczego nie dokonać tego w smartphonie? Ciśnie się na usta, że przecież tego nie da się zrobić i trzeba szukać serwisu. To wszystko przecież trwa, zawieźć, oddać, jestem bez telefonu… Rzeczywiście mogłoby tak być, ale nie w twoim przypadku.

Skoro tutaj jesteś Twoją wymianą baterii zajmie się

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy?

A więc? Jesteś przyzwyczajony do swojego smartphone, laptopu, innego sprzętu, masz problem z baterią? Poświęcisz swój cenny czas na szukanie odpowiedniego modelu, sklepu, ceny? Tysiące ofert, ale udało się wybrać. Koniec historii? Przecież jeszcze wszystkie dane, kontakty, zdjęcia…

Tymczasem u nas...

Jedyne co musisz zrobić to chwycić za telefon i zadzwonić do CJService lub skorzystać z formularza zgłoszeń CJService. Szybciej, taniej, wygodniej.

Zaoszczędziłeś sporo pieniędzy i czasu, a Twoja bateria jest już nowa!

Formularz wyceny zlecenia

Chcemy zorientować się z jakim sprzętem mamy do czynienia, dlatego prosimy o wszelkie niezbędne informacje na jego temat, które mogą okazać się dla nas pomocne.
Tutaj prosimy Cię o opisanie szczegółów zlecenia. Możesz wybrać jedno z najczęściej wybieranych przez klientów lub też opisać nam własne zlecenie lub problem z urządzeniem. Dokładny opis pozwoli nam precyzyjnie ustalić wycenę oraz czas realizacji zlecenia.
Jeżeli chcesz, możesz już teraz określić kiedy i skąd mielibyśmy odebrać Twój sprzęt. Następnie my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, lub w ostateczności zaproponujemy inny.
O wycenie poinformujemy Cię kontaktując się na podane poniżej dane. Wtedy również potwierdzimy ostateczny termin wykonania usługi oraz określimy przewidywany czas jej realizacji.