Apple

Zastanawiasz się gdzie wymienić wyświetlacz w swoim Iphonie? Twój MacBook ma problem z baterią? Znowu słabo słyszysz rozmówcę, a może występuje problem z ładowaniem Iphone? Logo Apple wyświetla się na ekranie? Iphone się nie uruchamia? MacBook miał kontakt z wodą?

Te wszystkie naprawy mamy już za sobą, a nasi zadowoleni klienci dali temu wyraz w opiniach o naszym serwisie.

Polecam!! Profesjonalna i szybka pomoc. Naprawa zrealizowana w ciągu kilku godzin, z odbiorem i dostarczeniem sprzętu po naprawie. Wszystko w przystępnej cenie. Komputer działa bez zarzutów. 🙂

Sławomir

Wyróżnił: Profesjonalizm

Super szybka i profesjonalna pomoc
To się ceni
Polecam

Piotr

Wyróżnił: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

Serdecznie polecam CJSERVICE. Świetny kontakt!
Odbiór i dostawa sprzętu bez wychodzenia z domu.
Wszystko działa jak należy 🙂

Anna

Wyróżniła: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

Iphone

MacBook

iMac

Urządzenia marki Apple rzeczywiście wyróżniają się na tle konkurencyjnych marek, a ich naprawa wymaga więcej od serwisu. Mobilny serwis smartfonów i komputerów CJService to świetny wybór jeśli posiadasz Iphone, MacBook lub iMac. Posiadamy potrzebne narzędzia, mamy umiejętności oraz doświadczenie. Ponadto świadczymy nasze usługi mobilnie, a to oznacza, że nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy wykorzystać nasz formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić pod jeden z numerów.

Wykonujemy serwisy na terenie Rybnika, Żor oraz Wodzisławia Śląskiego.

W naszym serwisie korzystamy z oryginalnych części Apple lub wysokiej klasy zamienników. Chętnie dajemy wybór naszym klientom!

Na naszą naprawę otrzymasz także gwarancję z której pewnie nie będziesz musiał skorzystać.

W przypadku gdy potrzebna jest wymiana baterii lub wyświetlacza w Iphonie twój telefon najczęściej wraca do Ciebie jeszcze tego samego dnia, a Ty na czas naprawy otrzymujesz zastępczy telefon marki Apple!

A gdyby wymiana baterii w MacBooku lub wymiana wyświetlacza w Iphonie została zrealizowana na miejscu w naszym punkcie stacjonarnym w Rybniku, w czasie twoich zakupów?

Więcej informacji wkrótce.

Serwis Apple wykonujemy bardzo szybko zachowując należytą staranność, aby twój sprzęt służył Ci jeszcze bardzo długo!

Formularz wyceny zlecenia

Chcemy zorientować się z jakim sprzętem mamy do czynienia, dlatego prosimy o wszelkie niezbędne informacje na jego temat, które mogą okazać się dla nas pomocne.
Tutaj prosimy Cię o opisanie szczegółów zlecenia. Możesz wybrać jedno z najczęściej wybieranych przez klientów lub też opisać nam własne zlecenie lub problem z urządzeniem. Dokładny opis pozwoli nam precyzyjnie ustalić wycenę oraz czas realizacji zlecenia.
Jeżeli chcesz, możesz już teraz określić kiedy i skąd mielibyśmy odebrać Twój sprzęt. Następnie my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia terminu, lub w ostateczności zaproponujemy inny.
O wycenie poinformujemy Cię kontaktując się na podane poniżej dane. Wtedy również potwierdzimy ostateczny termin wykonania usługi oraz określimy przewidywany czas jej realizacji.